Symbol email and bag. Isolated over white Stock Photo - 9744410

Wil je contact met DFN, stuur dan een e-mail naar een van de onderstaande adressen:

 

Bestuur:                            bestuur@dfn-d ance.eu

 

Voorzitter:                         voorzitter@dfn-dance.eu

it e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zieVoorzitter:  voorzitter@dfn-dance.nlvoorzitter@dfn-dance.nlvoorzitter@dfn-dance.nlvoorzitter@dfn-dance.nlvoorzitter@dfn-dance.nlvoorzitter@dfn-dance.nlvoorzitter@dfn-dance.nlvoorzitter@dfn-dance.nlvoorzitter@dfn-dance.nlvoorzitter@dfn-dance.nlvoorzitter@dfn-dance.nlvoorzitter@dfn-dance.nlvoorzitter@dfn-dance.nlvoorzitter@dfn-dance.nlvoorzitter@dfn-dance.nlvoorzitter@dfn-dance.nlvoorzitter@dfn-dance.nlvoorzitter@dfn-dance.eu Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

 

Secretariaat:                     secretariaat@dfn-dance.eu

 Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

Penningmeester:              penningmeester@dfn-dance.eu

 Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

Webmaster:                      webmaster@dfn-dance.eu

 

Activiteitencommissie:     activiteitencommissie@dfn-dance.eu 

 

PR-commissie:                 pr-commissie@dfn-dance.eu  

 

Ledenadministratie:           ledenadministr atie @dfn-dan ce.eu  

 

Jury:                                   jury@dfn-dance.eu 

 

 

 






 

  

 

 

 Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen z

 

 

 

 

Wil jij sponsor worden? Stuur een e-mail naar webmaster@dfn-dance.eu